Pre-inscrie-online

Pentru viitorul copiilor nostri!

Fișă de pre-înscriere online Scoala Gimnaziala FEG

  • Scoala Gimnaziala FEG ofera copiilor posibilitatea de a opta pentru activitati opţionale ( pe langa cele oferite in pachetul de baza:limba engleza si informatica), cu mentiunea ca acestea sunt incluse in taxa de scolarizare:

  • Solicit transport scolar pentru la/de la domiciliu

  • Ocupatia parintilor:

  • În conformitate cu Regulamentul (UE) 2016/679 privind prelucrarea datelor cu caracter personal, am luat la cunoștință și sunt de acord în mod expres și neechivoc ca datele introduse în acest formular: să fie prelucrate, utilizate și stocate de către FEG, pentru gestionarea situațiilor școlare pe durata desfășurării studiilor și întocmirea actelor de studii; să fie transmise de către FEG, dacă este cazul, către instituțiile publice care le solicită. FEG stochează datele colectate în condiţii de siguranţă, iar furnizarea acestora se realizează conform legislaţiei în vigoare. Pentru informații suplimentare privind Politica de confidențialitate, accesați link-ul Termeni si conditii
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.